Úklidové služby Praha

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Naše úklidová firma se specializuje na úklidové služby po Praze a jejím blízkém okolí. Provádíme komplexní úklid, pravidelný úklid i jednorázový úklid nejen pro domácnosti, ale také pro firmy, restaurace, hotely, haly, obchody a další objekty.

Zaměřujeme se rovněž na úklid činžovních a panelových domů, poskytujeme jednorázové úklidy novostaveb před kolaudací nebo po stavebních úpravách. Dále se specializujeme na úklid skladů, hal, nekomerčních objektů, garáží a ostatních prostranství, pomocí strojového čištění mytím a voskováním podlah nebo čištění koberců extraktorem.

Jsme experty na úklid

V rámci objednání úklidových služeb zabezpečíme komplexní úklidový servis, zároveň jsme však připraveni vyhovět v nečekaných situacích nebo při objevení nedostatků přímo na pracovišti.

Úklidové služby Praha zajišťují:

Úklid domácností, rodinných domů a bytů

Váš dům či byt je místo, kde se chcete cítit příjemně. Neztrácejte čas úklidem a raději si užívejte volné chvíle se svou rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky. O ostatní se postará naše úklidová firma. Jsme specialisté na profesionální pravidelný úklid, jednorázový úklid i generální úklid před svátky.

Úklid kanceláří a firemních prostor

Vaše firma je místo, kde se pravidelně setkáváte se svými obchodními partnery a domlouváte další obchodní spolupráci. Blýskněte se proto nejen svým obchodním duchem, ale také dokonale čistými prostory vaší firmy. Pravidelným úklidem kanceláří a firemních prostor zajistíte příjemné prostředí pro vás, vaše zaměstnance i klienty.

Úklid po rekonstrukci

Úklid po malování a drobné rekonstrukci vyžaduje profesionální úklid od stropu po podlahy. Dopřejte si odpočinek a tuto náročnou disciplínu svěřte do našich rukou. Postaráme se o dokonalý pořádek nejen v interiéru, ale také před budovou či nádvoří, odvezeme zbylé stavební materiály a suť. Výsledkem bude dokonale čistý, zrekonstruovaný prostor.

Úklid garáží, hal a průmyslových objektů

Velké haly a průmyslové objekty vyžadují speciální úklidovou techniku, která zabezpečí dokonalý pořádek a hygienu. Při práci postupujeme tak, abychom nenarušili chod firmy. Náš tým profesionálně vyškolených zaměstnanců používá k úklidu velkoplošných areálů speciální čistící prostředky a úklidové stroje, zabezpečující dokonalou čistotu během okamžiku.

Máte dotaz? Napište nám!