Úklidové firmy

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Úklidové firmy se specializují na kvalitní a profesionální úklid nejen domácností a firem, ale také komerčních prostor, obchodních center a bytových domů. Naše firemní strategie nám pomáhá získávat nové klienty a pravidelně posilovat pozici na trhu úklidových služeb.

Spojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, proto se při sestavení úklidového balíčku zaměřujeme především na potřeby klientů tak, abychom splnili všechna jejich přání a požadavky.

Za dobu svého působení mezi úklidovými firmami jsme získali řadu zkušeností, proto se při podnikání v oblasti úklidu specializujeme na:

 • Pravidelné vylepšování úklidových služeb. Jsme schopni za nízké nálady efektivně zvýšit kvalitu úklidu vašeho bytu, domu, kanceláře i firmy. Pravidelně sledujeme vývoj úklidových technologií a čisticích prostředků. Z nich vybereme ty nejefektivnější pro nás tak, abychom zefektivnili celkový úklid a snížili náklady spojené s úklidem.
 • V našem týmu zaměstnáváme hospodyně a paní na úklid, které si sedí nejen po profesní, ale také po osobní stránce. Výsledkem je pak tým lidí, kteří si při práci perfektně rozumí a tížený efekt je po každé práci vidět. V naší úklidové firmě panuje pohodová atmosféra, které motivuje naše zaměstnance k vyšším pracovním výkonům. Díky tomu jsme schopni každému zákazníkovi zaručit ideální sestavu úklidových služeb.
 • Svým zaměstnancům věříme, ale vždy si prověříme jejich výslednou práci. Zodpovědně proto dohlížíme na odvedené práci našeho týmu. Naše hospodyně a paní na úklid vědí, že stav prostor po úklidu je pro vás velmi důležitý a tak ke své práci přistupují svědomitě a pečlivě.
 • Díky naší firemní strategii jsme na poli úklidových firem řazeni mezi špičku. A právě díky našim zákazníkům můžeme své znalosti, dovednosti a zručnost dále rozvíjet správným směrem. Zároveň však máme díky kvalitním zaměstnancům a moderní úklidové technice dostatek prostoru k využití všech našich znalostí a zkušeností, bez kterých by se žádný profesionální úklid neobešel.

Jsme moderní úklidová firma

Úklidové firmy nabízejí pomoc v oblasti úklidu domácnosti, firem i kanceláří. Naše úklidová firma se specializuje na pravidelný úklid domácnosti, firem a kanceláří, se kterými už nebudete muset využívat další úklidové služby, jako jsou například vánoční, jarní či jiné generální úklidy.

Pravidelný úklid

Při pravidelném úklidu navštěvujeme své zákazníky v předem stanovených intervalech a provádíme běžný úklid, který obsahuje ometení pavučin, stírání prachu, pravidelnou péči o podlahy, nábytek a čalounění, leštění zrcadel, lesklých povrchů, desinfekci koupelny, jídelny i kuchyně, mytí obkladů a dalších služeb, které zaručují perfektní čistotu interiéru tak, aby výsledný efekt vždy vypadal, jako po náročném generálním úklidu.

Úklid dle potřeby

Dle aktuální potřeby nabízíme mytí oken, čištění koberců, tepování čalouněného nábytku a sedaček. Individuálně pak provádíme parní čištění, péči o lednice a mrazáky, praní, žehlení a ukládání prádla, výměnu ložního prádla včetně praní a žehlení ostatních bytových textilií.

Profesionální úklidové stroje

Naše úklidová firma vlastní několik druhů profesionálních úklidových strojů pro leštění, zametání a čištění podlah, čištění komunikací a zahradní techniku pro drobné úklidové práce na nádvoří a zahradách. Pro úklid používáme stroje značky Columbus, Wap-Alto, Taski, Karcher, Eastmop, Klaro a Unger.

Profesionální čisticí prostředky

Úklidové firmy pro svou práci používají nejrůznější čisticí prostředky. Naše úklidová firma však používá výhradně speciální úklidové přípravky od renomovaných tuzemských a zahraničních firem, které jsou nezávadné a velmi šetrné k životnímu prostředí. Pro jednotlivé druhy úklidu používáme čisticí prostředky značky: Unilever, AlfaClassic, Druchema, Zentiva, JohnsonDiversey.

Máte dotaz? Napište nám!