Úklid (čtvrtletně, půlročně, ročně)

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Hledáte úklidovou firmu, která by se postarala o perfektní čistotu ve vaší kanceláři a celé firmě? Pak vsaďte na naší profesionální úklidovou firmu, která zajistí pravidelní úklid na vašem pracovišti, Ušetříme vám čas spojený s úklidem, ať už půjde o jednorázový, čtvrtletní nebo půlroční úklid.

Čistá kancelář a firemní prostory jsou klíčem k dobrému pracovnímu výkonu i úspěšnému podnikání. Nechte své komerční prostory mluvit za vás a pozvěte své obchodní partnery do dokonale čisté firmy.

Naše úklidová firma se specializuje na generální úklidy, prováděné čtvrtletně, půlročně nebo ročně. Tyto úklidy zahrnují důkladné čištění podlahových krytin, generální čištění od prachu a nečistot nejen za nábytkem, ale také na veškeré elektronice a elektroinstalaci. Dále se specializujeme na mytí oken, výloh, fasád a v neposlední řadě také úklid před firmou, jako je parkovací stání, prostor před vchodem a další úklidové práce.

Povrchové úpravy: leštění nábytku, ošetření podlah

Povrchová úprava podlah, čištění parket, leštění nábytku nebo odprášení stěn či nanášení ochranných látek je nedílnou součástí generálního úklidu, prováděného čtvrtletně, půlročně nebo ročně. Naše profesionální úklidová firma přistupuje ke každému klientovi individuálně, proto před samotným úklidem sestavíme úklidový plán, šitý potřebám vaší firmě na míru.

Úklid výrobních prostor

Výrobní prostory jsou místem, kde se každý den produkuje velké množství odpadu. Pravidelný úklid zajistí správný chod na pracovišti, ovšem generální úklid, prováděný jednou za čas, je nezbytný pro zachování hygieny na pracovišti. Naše firma se specializuje na úklid všech typů výrobních prostor. Před tímto úklidem s vámi pečlivě sestavíme úklidový plán. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci pak zajistí profesionální úklid v předem sjednanou dobu tak, abychom nenarušili chod vaší provozovny.

Čtvrtletní, půlroční nebo roční úklid zahrnuje

 • Povrchovou úpravu všech druhů podlahových krytin
 • hloubkové čištění koberců a rohoží před vchodem
 • leštění nábytku, ošetření čalounění a kůže na nábytku
 • desinfekci sociálního zařízení, jídelny a kuchyňky
 • odstranění jemných a hrubých nečistot v kancelářích i výrobních halách
 • péči o exteriér před vaší firmou

* další úklidové práce dle vašeho výběru

Objednání čtvrtletního, půlročního nebo ročního úklidu

Objednejte si generální úklid vaší firmy či provozovny prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo nám zanechte svůj kontakt. Náš tým sestaví úklidový plán šitý vaším potřebám na míru a postaráme se o to, aby vaše kancelář, výrobní haly a celá firma zářila čistotou.

Máte dotaz? Napište nám!