Reference

Reference Reference
30.6.2020 Jana Středová, Praha Vršovice

Naši odjeli na dovolenou a já jsem se si se svými kamarádkami udělala takovou malou párty. Co následovalo po jejím skončení, asi nemusím nikomu vykládat. Napadlo mě zavolat si úklidovou firmu. Musím říct, že výsledek byl nad moje očekávání a tak uklizeno jsme snad neměli ani na vánoce.

Reference Reference
12.6.2020 Táňa Poláková, Praha Hostivař

Vše proběhlo v naprostém pořádku, byt jsme měli uklizený a voňavý, takže určitě spokojenost a cena byla také velmi přijatelná. Pokud budu ještě někdy takové služby potřebovat, určitě se znovu obrátím na tuto firmu.

Reference Reference
2.3.2020 Marie Grygarová, Praha 18 Letňany

Náš dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Všude byl nepořádek po zednících, malířích a vzhledem k tomu, že to není zrovna malý domeček, museli jsme si objednat profesionální úklidovou firmu. Firma „Úklidy Zemánek Praha“ nám nabídla své služby od A – Z a to se nám velmi zamlouvalo. Uklidili zkrátka vše, s čím bychom se potýkali ještě týden, takže jsme velmi spokojeni s jejich službami a všem doporučujeme.

Reference Reference
12.3. 2019 SVOBODA A SPOL s.r.o., Praha 4 Krč

Máme firmu ve druhém patře a ještě ke všemu je prakticky celoprosklená. Umýt okna tady bývá celkem oříšek, ale oslovili jsme úklidovou firmu „Úklidy Zemánek Praha“ a bylo po problému. Jejich pracovníci nám okna vyčistili a to velmi rychle a dobře, takže se na firmu určitě obrátíme i příště.

Reference Reference
22.1.2019 Edita Pařízková, Praha 14 Černý most

Pokud někdo hledá spolehlivou firmu na úklid, můžeme z vlastní zkušenosti doporučit firma „Úklidy Zemánek Praha“. Nejenže přijedou včas a mají s sebou vše. Co k tomu budou potřebovat, ale jejich práce je velmi kvalitně provedena a to i za dobrý peníz. Také jsem byla překvapena, že než jsme přišla z práce, bylo vše hotovo a to k mé velké spokojenosti.

Reference Reference
20.1.2018 Stela Svobodová, Praha Háje 13.

Nutně jsme potřebovali pomoc úklidové firmy, protože nám v domě praskla voda a tak bylo potřeba vše nejen vyklidit, ale hlavně dát popořádku. Firma „Úklidy Zemánek Praha“ nám ve všem pomohla, protože pár bytů bylo vytopených a i tam bylo potřeba pořádný úklid. Společné prostory jsme společnými silami dali opět popořádku a tak tuto úklidovou firmu můžeme jen doporučit.

Reference Reference
11.12.2017 Jazykové centrum Hello s.r.o., Praha Motol

Se službami této firmy jsme velice spokojeni. Naše firma má velké prostory, kanceláře a zasedací místnosti, denně k nám přijde několik desítek klientů a proto je velmi důležité, abychom tu měli čisto. Firma „Úklidy Zemánek Praha“ má spolehlivý tým pracovníků, kteří dělají svou práci dobře. Můžeme jen doporučit.

Reference Reference
5.9.2016 Sunny centrum, Vánková 897/13, 181 00 Praha, Čimice

Naše mateřská školka potřebovala na rychlo vyčistit koberce v hernách našich malých dětí. Pro firmu „Úklidy Zemánek Praha“ to nebyl žádný problém a koberce jsou nejen čisté voňavé, ale vše bylo v rychlém čase, takže děti si mají zase kde hrát.

Reference Reference
24.7.2016 Monika Žochová, Praha vršovice

Konečně nějaká pražská firma, na kterou se opravdu můžu spolehnout. Měla jsem smlouvu s jednou úklidovou firmou, ale na jejich pracovníky nebylo vůbec spolehnutí. Nedocházeli včas a navíc jsme nacházela doma nepořádek a za to jsem nehodlala platit. Firma „Úklidy Zemánek Praha“ má spolehlivé pracovníky, kteří opravdu udělají to, co si objednám a hlavně včas. Za takovou dobře odvedenou práci zaplatím ráda.

Reference Reference
22.7.2016 Josef Stejskal, Praha 11 Chodov

V našem domě bydlí zejména starší spoluobčané a tak není divu, že po nich nemůžeme chtít i úklid společných prostor. Proto jsme se rozhodli pro úklidovou firmu „Úklidy Zemánek Praha“. Docházejí k nám do domu 2x týdně a můžu za sebe říci, že jsme velice spokojeni. Nemáme co bychom měli vytknout a dokonce se stalo, že i některým starým lidem v domě vynesli odpadky a to nemají v popisu práce.

Reference Reference
21.5.2014 Agentura Allice s.r.o., Za Hládkovem 973/4,Praha Střešovice

Vzhledem k tomu, že je naše společnost poměrně veliká a rozkládá se na dvou podlažích, bylo samozřejmě potřeba všechny prostory pořádně a hlavně pravidelně uklidit. Vyzkoušeli jsme asi tři úklidové firmy, ale nebyli jsme s prací tolik spokojeni, jako s firma „Úklidy Zemánek Praha“. Jsou velice spolehliví a přicházejí do práce včas, nemáme žádný problém se domluvit i na doplňkovém úklidu, který není zrovna ten den na programu a mají vše v naprostém pořádku. Navíc cena je velmi příznivá.

Reference Reference
17.3.2013 Jan Vodák, Mikulova 6, Praha 11

Náš dům má několik podlaží a společné prostory je také třeba uklidit. Vzhledem k tomu, že jsme se tady bohužel nedohodli s některými nájemníky, požádali jsme firmu „Úklidy Zemánek Praha“, aby nám pravidelně tyto prostory uklidili. Docházejí k nám 2x týdně a s jejich službami jsme všichni velmi spokojeni. Také jsme nedávno společné prostory rekonstruovali a i v tomhle případě jsme se mohli na tuto firmu spolehnout. Tato firma má u nás velmi kladné hodnocení.

Reference Reference
3.2.2013 Obzor s.r.o., Praha Hostivař

Firma „Úklidy Zemánek Praha“ nám uklízí prostory kanceláří 3x týdně. Úklid je proveden svědomitě a včas. Na omytí oken ve firmě jsme se domluvili 1x za 2 měsíce a i tato služba je provedena dobře. Vyčistili nám i žaluzie a nemáme výtky ani celkovému úklidu. Jsme spokojeni také s příznivou cenou, a proto můžeme služby této firmy jen doporučit.

Reference Reference
21.11.2012 ELKA s.r.o, Praha 1 Malá Strana

Velice mě překvapila rychlost a nabídka dalších služeb úklidové firmy „Úklidy Zemánek Praha“. Pracovníci byli velmi ochotní a udělali přesně to, co jsem chtěla. Domluvila jsem se na i na další měsíc, kdy se prakticky blíží vánoce a vánoční úklid, který bych letos snad nemusela dělat sama. Navíc mohu využít i služby čistění koberců a čalounění.

Reference Reference
22.9.2012 ing. Zdeňka Tomášková, Praha 5 Smíchov

Jako zaměstnaná žena, které začíná doma prakticky druhá směna někdy zkrátka nestíhám. Proto jsme se rozhodla využít nabídku úklidové firmy „Úklidy Zemánek Praha“, která mi vytrhla trn z paty. Nejenže mi spolehliví pracovníci dobře uklidili dům, ale mohla jsem se spolehnout i na to, že mi v ten den vyžehlí tu hromadu nevyžehleného prádla. Takže jejich služby využiju určitě ještě jednou.

Reference Reference
12.7.2012 Ondřej Hlaváček, Praha Krč

Pro své podnikání jsem hledal dlouho nějaké vhodné místo nebo prostory, které by mi vyhovovaly. Nakonec jsem našel výborné místo, kde byly na chodbách i v kancelářích starší koberce. Vzhledem k tomu, že jsem již neměl čas na jejich výměnu, našel jsem si úklidovou firmu, která mi koberce vyčistila. Práce byla brzo hotová a výsledek stál opravdu za to. Jsem spokojený a firmu „Úklidy Zemánek Praha“ jsem doporučil i svým známým.

Reference Reference
3.5.2012 Jana Malá, Praha Vinohrady

Před nějakým časem jsme si s přítelem našli výhodné bydlení, které mělo ovšem jednu vadu. Vzhledem k tomu, že tam před námi bydleli studenti, byt nebyl v takovém stavu, jaký bychom předpokládali. Pomohla nám ale spolehlivá úklidová firma „Úklidy Zemánek Praha“. Vše bylo dokonale čisté a to i za přijatelnou cenu. Takže služby můžeme jen doporučit