Praní prádla

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Naše profesionální úklidová firma se postará nejen o úklid domácnosti, ale také o praní a žehlení prádla. Zajistíme vám praní a žehlení prádla u vás doma nebo mimo domov, v předem sjednané dny. Naší prioritou je vysoký standart poskytovaných služeb a individuální profesionální přístup pro domácnosti i firmy.

Specializujeme se na praní a žehlení oblečení, bytových textilií, ložního povlečení, pracovních uniforem a dalších textilií. Pro praní prádla používáme výhradně kvalitní prací prostředky, zaručující perfektní péči o tkaninu s vysokými čisticími a desinfekčními účinky.

V rámci pomoci v domácnosti vám pečlivě vyžehlené a srovnané prádlo vložíme do úložných prostor a skříní tak, aby byla domácnost perfektně uklizená a připravená na váš příchod domů. Stejně tak se postaráme o praní a žehlení prádla pro firmy, pensiony, hotely, restaurace aj.

Tagy: praní prádla

Objednání praní prádla

Praní prádla není pouhou rutinou. Je to profesionální péče o textil, která vyžaduje zkušenosti a praxi. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci se postarají s maximální péčí o každý kus textilie ve vašem domě. Praní prádla je u nás druhou nejčastěji poptávanou činností s pomocí úklidem u domácností nebo firem. Využijte naše služby a objednejte si praní prádla ještě dnes.

Máte dotaz? Napište nám!