Převoz nábytku či stěhování s dodávkou Ford Transit

Převoz nábytku či stěhování s dodávkou Ford Transit

půjčovna dodávek

Potřebujete – li zapůjčit dodávku, ať už na krátkou či dlouhou dobu, firemní či soukromé účely, a jste živnostník, podnikatel nebo soukromá osoba, můžete se obrátit na naši firmu. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme služby v oblasti krátkodobého
a dlouhodobého půjčování dodávek.

Sídlíme v Praze, mezi naši klientelu patří pražští obyvatelé, ale také lidé s širokého okolí. Zájmu si ceníme a těšíme se mu především pro náš proklientský přístup, vstřícné podmínky, dlouhou otevírací dobu a kvalitní vozový park, ve kterém si přijdou na své řidiči osobních automobilů bez zkušeností s řízením velkých aut, ale také zkušení řidiči dodávek.

Můžete se setkat s velmi pohodlnou dodávkou Ford Transit LWB (L3H2), která je výborně ovladatelná, lehce řiditelná a má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Další nabízenou je Ford Transit LWB (L3H3), jejíž nespornou výhodou je parkovací asistent, který pomůže při couvání k místu nakládky. Skrze její rozměry je vhodná spíše pro zkušenější řidiče. Dodávku Ford Transit LWB (L2H3) můžete využít na krátké i delší trasy, díky intuitivnímu řízení ji zvládnou i řidiči bez zkušeností s velkými vozy. Posledním nabízeným vozem je Ford Transit LWB (L2H2), dodávka velice podobná předchozí zmíněné.

Nepotřebujete ani žádné speciální řidičské oprávnění, pouze klasický řidičský průkaz skupiny B, ten samý, který potřebujete pro řízení běžného osobního vozidla. Pokud k nám přijedete svým vozidlem, můžete jej nechat stát na místě půjčené dodávky v uzavřeném areálu po dobu zápůjčky. Pokud se vám stane, že budete potřebovat vyměnit poškozenou pneumatiku a nevíte si rady, brzy pro vás bude připraveno video s popisem.

Díky možnosti pronájmu reklamní plochy na našich vozech jsme schopni zajistit bezkonkurenční ceny, které držíme na velice nízké pozici. Chápeme váš režim a časové vytížení, proto jsme pro vás zvolili otevírací dobu denně mezi osmou hodinou ranní
a devátou večerní. Mimo to jsme schopni zapůjčit vám vůz v kteroukoli jinou denní i noční hodinu. Telefon nikdy nevypínáme, stačí se ozvat a určitě se domluvíme.

Nechte se překvapit dalšími příjemnými bonusy, které na vás čekají při spolupráci s námi. Jedním z nich je třeba energetický nápoj připravený pro vás na palubě každého vozu.