Nejen ve Brně funguje půjčovna dodávek

Nejen ve Brně funguje půjčovna dodávek

Hledáte krátkodobý pronájem užitkového vozu? Nebo potřebujete něco na pravidelnější použití? Třeba Ford Transit do 3,5 tuny hmotnosti? Pak jste u půjčovny dodávek Zlín na správné adrese. Přesně tohle je totiž naše specialita.

Naše služby můžete využít jako podnikatel, živnostník či soukromá osoba – dveře naší firmy jsou otevřené všem. Ačkoli sídlíme v Brně, okruh našich uživatelů je mnohem širší. Mohou za to naše atraktivní cenové hladiny i příjemné a přístupné podmínky konkrétního pronájmu.

Půjčovna dodávek dostupná v čase pro každého

Sídlo ve Brně funguje v provozní době 8 – 20 hodin po celý týden. V případě potřeby je samozřejmě možné se telefonicky domluvit na jiném denním nebo nočním čase. Pracovníci půjčovny dodávek Brno vám v tomto směru ochotně vyjdou vstříc.

Stálá péče o park a komplexní servis pro vás

Naši flotilu Fordů Tranzit udržujeme neustále ve špičkovém technickém stavu a neustále podrobujeme průběžným kontrolám. Všechny vozy samozřejmě mají dálniční známku ČR a na vašich cestách je vám neustále k dispozici asistenční služba.

Půjčovna dodávek Brno vám na vyžádání půjčí zdarma rudlíky, kurty na upevnění nákladu či navigaci. K dispozici jsou také energetické nápoje, za poplatek 20 Kč také oblíbené krabice od banánů. Zapůjčení palubní navigace je zpoplatněno 50 Kč za den provozu.

Jdete do toho?

V případě zájmu o konkrétní pronájem vozu nás bez obav kontaktujte a domluvte si přímo schůzku. Budeme po vás chtít řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci 5000 Kč. K tomu samozřejmě ještě poplatek a konkrétní pronájem vozu, který u půjčovny dodávek Zlín začíná na 500 Kč.

Co se týče firemní spolupráce, pokud nejste jednatelem společnosti, připravte si prosím zplnomocnění ověřené notářem. Pokud u nás budete chtít nechat vlastní vůz, samozřejmě to není problém.

Omezení dojezdu

Naše vozy mají omezené kilometry, to je pravda. Jedná se nicméně o faktor dovolující nám velmi sympatickou cenovou politiku a zároveň neomezující více jak 95% našich klientů.

Kontakty na půjčovnu dodávek Brno

Jestli si chcete dohodnout konkrétní vůz k pronájmu nebo jen ještě na něco zeptat, zastihnete nás na telefonu  +420 792 766 944.