Konec žehlení i mytí oken

Konec žehlení i mytí oken

Pořídili jste si krásnou chatu nebo chalupu, případně jste si jako svůj rekreační objekt zvolili celoroční mobilní dům? Úklidu však máte dost už z domova a tady si zkrátka chcete užívat své volné dny. Nebo zkrátka na úklid vaší domácnosti nemáte čas, protože máte náročné zaměstnání a svůj zbylý čas chcete věnovat rodině? Možná máte jiný důvod.Pak jsme tu my, abychom s úklidem chaty, chalupy, bytu, domu nebo i celoročního mobilního domu pomohli.

Není problém zajistit pravidelný nebo občasný úklid domácnosti. Odpadnou vám starosti se zametáním, luxováním i vytíráním. Myslet nemusíte ani na utírání prachu nebo praní a žehlení veškerého prádla. Těchto činností se rádi ujmeme my. Stejně tak je možné objednat si úklid generální. Tudíž nový lesk dostanou mimo jiné i vaše okna. Nezapomeneme ani na koberce či čalounění. Váš celoroční mobilní dům bude vonět čistotou a vy si budete moci užívat klidu, rodinné pohody a zaslouženého odpočinku.

Celoroční mobilní domy

Vyberete si pracovníka dle požadavků

Možná máte strach a nepopsatelný pocit z toho, že ve vašem domě bude někdo cizí. Pro úklid vaší domácnosti však vybereme jednoho z pracovníků naší firmy po dohodě. Váš celoroční mobilní dům, byt, chatu nebo chalupu tak bude uklízet osoba, která splní veškeré vaše požadavky. Je důležité, aby si pracovníci a zákazníci rozuměli. A to nejen co se týká práce, ale také v osobní rovině.

Od běžného úklidu, po Vánoční

Jak již bylo řečeno, rádi pro vás zařídíme nejen běžný úklid, ale klidně i ten generální nebo například Vánoční či Velikonoční. Jsme tedy správnou volbou pokud se chystáte na generální úklid před kolaudací chaty nebo váš celoroční mobilní dům prošel rekonstrukcí. I v případě, že potřebujete pomoci před svátky.

Při generálním úklidu je možné zajistit vyklízení bytů a úklid jednotlivých pokojů. Součástí je samozřejmě čištění podlah, odborná péče o nábytek i výpočetní techniku. Problém není ani technické čištění. V případě rekonstrukce jsme připraveni odborně recyklovat veškeré nečistoty a interiér zbavit prachu. Do generálního úklidu počítáme také mytí fasád, koupelen, kuchyně, odvoz suti či úklid prostoru před domem. Vždy samozřejmě záleží na dohodě.

Pokud potřebujete svůj celoroční mobilní dům, byt nebo chalupu uklidit před svátky, počítejte s luxováním a případným čištěním koberců, úklidem podlah, mytí oken, parapetů, dveří. Zajistíme setření prachu a dalších nečistot z nábytku, vyčistíme čalounění, otřeme prach ze světel i vypínáčů. Pochopitelně zařídíme i dezinfekční čistotu toalety a koupelny. Umyjeme také vaše radiátory a nezapomeneme ani na šetrné otření elektroniky. Samozřejmě uklidíme také vaší kuchyň.

Zajistíme také jednotlivé části úklidu

Naše firma váš celoroční mobilní dům, byt, chatu nebo chalupu ráda navštíví i v případě, že potřebujete jen jednu z jmenovaných věcí. Zajistíme čištění koberců. Rádi vám umyjeme okna a žaluzie nebo pomůžeme s vrchovatým košem nevyžehleného prádla.