Čeká na vás jarní generální úklid?

Čeká na vás jarní generální úklid?

Úklid domácnosti Praha

Jarní období je velmi náročné pro nás všechny, a především pro alergiky. Jednou ze zásadních činností, kterou my všichni s příchodem jara děláme je generální úklid, který je především pro alergiky a astmatiky, jelikož začíná období, kdy kvetou stromy a začínají poletovat pyly, které se snadno dostanou do našich domácností. Nejde jenom o pyly, ale i o mikroorganismy a viry, které se doma množí a my je nevidíme. Pyly, bakterie nebo mikroorganismy mnohdy dokážou znepříjemnit spoustě lidem život především již zmiňovaným alergikům.

 

Jestliže víte, že patříte k těm, co trpí na chlupy, pyl. plísně nebo bakterie, zvažte, zda generální úklid jednou ročně pro vás není málo. Pravidelným úklidem můžete dosáhnout dlouhodobějších a čistějších povrchů. A při generálním úklid nebudete muset mít tolik práce.

 

Při generálním úklidu je zapotřebí nezapomenout na:

Generální úklid je hloubkový úklid, který je spočívá ve velmi detailním zaměřením se na úklid, antibakteriálního původu. Generální úklid domácností rodinných a bytových domů. kanceláří či jiných komerčních prostor nabízí také profesionální uklízecí firmy.

Co vše obsahuje?

  • detailní čištění celé domácnosti včetně všech spotřebičů
  • hloubkové čištění koupelny a WC včetně všech obkladů a nábytků
  • mytí oken včetně rámů, žaluzií a parapetů
  • zbavení domácnosti od prachu a pavučin
  • mytí topných těles, osvětlení, klimatizace a veškerého nábytku
  • vysávání a následné vytírání
  • zalití květin, odnesení odpadků či výměna povlečení postelí

 

Co se při jarním úklidu uklízí?

Při generálním úklidu se většinou uklízí opravdu všechno, od úplných vršku skříní, lustry, až většinou po sklep. Uklidit také můžete za lednicí, za pecí ale také přetřízením šatníku si provětráte své skříněk jarnímu úklidu také obvykle patří i mytí oken, tím se do vašeho domu dostane, jarní východ teplého sluníčka.

 

Už pro vás není uklízení?

Jste starší nebo pracovně vytížený člověk? Bolí vás kolena a víte, že by generální úklid nepřispěl ke zlepšení zdravotního stavu? Zvažte služeb úklidové firmy, která vám nabídne jednotlivé služby nebo kompletní řadu služeb jako je generální úklid.

 

Uklízecí firma nabízí kompletní úklid s dezinfekcí

Firmy díky této situaci spojené s covidem zařadili novou službu, která nabízí kompletní úklid domácnosti, ať už se jedná o rodinný dům, byt či kancelář s následnou dezinfekcí. Situace covid je náročná na každého z nás, nejen po psychické ale i fyzické stránce. Pravidelnou údržbou s kompletní dezinfekcí ochráníte svou rodinu, kolegy nebo vaše klienty.

 

Zvažte tedy své síly a zda, nebude lepší nechat práci jako je generální úklid na profesionální firmě, která se postará o úklid vaší domácnosti. Nebudeme si nalhávat, že uklízení není náročnou situací, jde ale o to, že úklid je potřebný nejlépe v pravidelném horizontu. Pravidelnou údržbou a úklidem minimalizujete tvorbu mikroorganismů, plísní nebo nečistot.