Mytí oken

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně uklizenému bytu, kanceláře i obchodu. Jsme specialisté na mytí oken, výloh, velkých skleněných stěn či zimních zahrad, tak, aby bylo sklo co nejzářivější a maximálně transparentní. K mytí oken a výloh používáme nejkvalitnější certifikovanou chemii a technické přístroje.

Výškové mytí oken

Naše úklidová firma zajišťuje profesionální mytí oken na výškových budovách. Zaměstnáváme tým profesionálních horolezců i specializovaných pracovníků, vlastníme kvalitní technické přístroje i špičkovou chemii, díky které budou okna dokonale čistá.

Mytí oken na výškových budovách provádíme ve sjednaném termínu tak, abychom nenarušili chod vaší firmy. Pracujeme za kteréhokoli počasí ve všech letních i zimních měsících.

Mytí oken pro byty i firmy

Naše úklidová firma se specializuje na mytí oken v bytech, rodinných domech, firmách, obchodních centrech apod. Mytí oken s sebou nese několik fází, které naši zaměstnanci s pílí a maximální pečlivostí provádí.

Vedle mytí oken se zaměříme také na suché i mokré čištění okenních parapetů a rámů, odstranění staré špíny ze skleněných povrchů, čištění skel speciálním roztokem pro maximální transparentnost skla, odstranění nadměrné vlhkosti gumovou škrabkou a následné sušení oken, výloh a výstupů okna.

Objednání mytí oken

Chcete se zbavit starostí s mytím oken nebo potřebujete umýt okna, skleněné tabule nebo zimní zahradu po stavebních úpravách? Svěřte své starosti naší úklidové firmě pomocí vyplnění kontaktního formuláře nebo nám zanechte svůj kontakt a my se postaráme o ostatní!

Máte dotaz? Napište nám!