Čištění nábytku

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Pravidelnou péčí o váš nábytek jej zbavíte prachu a hrubých nečistot. Hloubkovým čištěním pak zbavíme nábytek díky moderním pracovním postupům všech nečistot, bakterií a skvrn včetně těch, se kterými si nepopraly ani běžně dostupné chemické prostředky.

Péče o klasický i starožitný nábytek

Běžný úklid časem zanechá a klasickém i starožitném nábytku mastný film, který zastře krásu elegantního vzhledu jak moderního, tak starožitného nábytku. Objednejte si právě nyní profesionální čištění nábytku od naší úklidové firmy.

Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci se postarají o to, aby každý kus nábytku ve vašem bytě či kanceláři zářil opět jako nový. Pro čištění různých dřevěných a MDF materiálů používáme speciální šetrné přípravky, díky kterým docílíme požadovaného lesku u nejrůznějších dřevěných materiálů.

Péče o klasický i starožitný nábytek

 • mechanicky odstraníme hrubé nečistoty
 • otestujeme reakce čalounění na chemické přípravky
 • naneseme přípravky na nábytek a čalounění a necháme působit
 • odstraníme zbylý roztok
 • poradíme vám, jak dále o ošetřený nábytek pečovat

Chemické čištění nábytku

U techniky chemického čištění nábytku nejdříve naneseme na čalounění či nábytek speciální roztok, který před použitím aplikujeme na neviditelné místo pro zjištění snášenlivosti materiálu s přípravkem. Nespornou výhodou tohoto postupu je, že už do jedné hodiny po odstranění zbylého roztoku je ošetřený nábytek zcela suchý.

Mokré čištění nábytku

Pro techniku mokrého čištění nábytku používáme speciální mycí stroj, který rozprostře čisticí prostředek po celé ploše čalounění. Díky tomuto postupu zmizí i odolné skvrny, se kterými se neporadí běžně dostupné čisticí prostředky.

Objednání chemického čištění nábytku

Chcete, aby váš nábytek opět zářil čistotou? Objednejte si naší úklidovou firmu pro chemické čištění nábytku a čalounění. Vyplněním kontaktního formuláře nebo zanecháním zprávy vám sestavíme úklidový plán přímo pro vaše potřeby.

Máte dotaz? Napište nám!