Čištění koberců

Kontakt

 • Adresa

  Ondřej Němeček
  Přátelství 1300/44, Praha 22
  104 00

  IČ: 76003990

 • Telefon+420 734 274 038
 • Emailinfo@ukliddomacnostipraha.net

Čištění koberců je další nedílnou součástí pravidelného úklidu vašeho bytu či kanceláře. Naše úklidová firma se specializuje na hloubkové čištění koberců a jejich desinfekci. Koberce čistíme v rámci komplexního úklidu, generálního úklidu, jednorázového úklidu, jde také o naší samostatnou činnost.

Pravidelné čištění, luxování a tepování koberců se vždy vyplatí. Koberec je nejen praktickou podlahovou krytinou, ale také dekorací každého interiéru. Dopřejte mu proto pravidelnou péči, díky které bude v perfektním stavu po dlouhé roky.

Pracujeme s moderními přístroji

Pro čištění koberců používáme výhradně nejmodernější čisticí stroje, zaručující velmi efektivní čistění koberců, sedaček a jiného čalouněného nábytku. Pracujeme na bázi mokrého čištění koberců tak, že stroj koberce i automaticky vysušuje.

Speciální vyměnitelné kartáče zajistí perfektní péči o koberce s různě vysokými vlasy. Zároveň se špinavá voda s roztokem dostává zpět do nádoby čisticího přístroje, proto je váš koberec zbaven i té nejjemnější špíny. Stroj při čištění vysaje téměř všechnu tekutinu. Koberec tak zůstává okamžitě po čištění suchý.

Čištění kusových koberců

Čištění kusových koberců by se nemělo podceňovat. Zaměřte se na jejich důkladnou péči alespoň dvakrát do roka. Zbavíte je tak i toho nejjemnějšího prachu, drobných i hrubých nečistot a roztočů. Rotační čištění kusových koberců je vhodné pro koberce s nízkým i vysokým vlasem. Rotační čištění odstraní i velmi silné znečištění koberců.

Pro čištění kusových koberců používáme výhradně kvalitní čisticí stroje, které bezezbytku vysají veškerou tekutinu. Koberec zůstává bezprostředně po čištění suchý. Čištění provádí výhradně naši profesionálně zaškolení zaměstnanci. Pracujeme i v ranních či nočních hodinách tak, abychom nerušili chod vaší domácnosti nebo firmy.

Čištění plošných koberců

Pro čištění plošných koberců používáme speciální strojní techniku s kvalitními kartáči, zaručující perfektní hloubkové čištění koberců. Štětiny těchto kartáčů dosáhnou hluboko do skulin a mezer koberce, vytáhnou z nich všechny nečistoty a zároveň odstraní tekutinu. Koberce je ihned po čištění suchý.

Zbavte se roztočů

V kobercích žije velké množství roztočů a mikroorganismů, které mají negativní vliv na naše zdraví a jsou rizikovým faktorem pro vznik alergií. Pravidelným čištěním plošných koberců odstraníte nejen roztoče, ale také jejich škodlivé výkaly, obsahující silné alergeny.

Při pravidelném úklidu domácností, jednorázovém či generálním úklidu se specializujeme také na čištění plošných koberců, jejich luxování a desinfekci. Stejně tak si od nás můžete objednat pouze samotné čištění plošných koberců

Objednání hloubkového čištění koberců

Chcete své kusové nebo plošné koberce zbavit špíny, roztočů a prachu? Nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem, je poptat naše úklidové služby! Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo nám zanechte kontakt a my připravíme nabídku šitou na míru vašim potřebám!

Máte dotaz? Napište nám!